آموزش طراحی سایت به وسیله‌ی این قفل بی‌سیم رایانه‌تان را بی دغدغه رها کنید » باشگاه امنیت اطلاعات دکتروب | آنتی ویروس دکتر وب

ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » » به وسیله‌ی این قفل بی‌سیم رایانه‌تان را بی دغدغه رها کنید
به وسیله‌ی این قفل بی‌سیم رایانه‌تان را بی دغدغه رها کنید

به وسیله‌ی این قفل بی‌سیم رایانه‌تان را بی دغدغه رها کنید

 

رای حل این مشکل یک قفل کوچک بی سیم و جیبی طراحی شده که Halberd نام دارد و به طور خودکار به این مساله رسیدگی می کند.قفل یادشده با تشخیص حضور یا عدم حضور کاربر در کنار رایانه می تواند قفل آن را باز کرده یا ببندد. افراد می توانند قفل یادشده را برای تامین امنیت انواع رایانه ها استفاده کنند و به عنوان مثال با آویزان کردن آن به کوله ای که لپ تاپ در آن قرار گرفته جلوی دسترسی افراد دیگر به آن را بگیرند.

سیستم یادشده به اندازه کافی هوشمند است تا اگر کاربر در جلوی رایانه حضور داشت، ولی در حال انجام کار خاصی نبود از قفل کردن آن جلوگیری کند. بدنه فلزی مقاوم و استفاده از سیستم رمزگذاری پیشرفته و غیرقابل هک AES-۲۵۶ از جمله مزایای این سیستم است.این قفل فعلا با رایانه های مجهز به ویندوز سازگار است و نسخه سازگار با لینوکس و مک آن نیز به زودی عرضه می شود. همراه با این قفل یک برنامه موبایلی برای تسهیل مدیریت قفل مذکور صورت می گیرد. عرضه این قفل بلوتوث ۳۰ دلاری از ژانویه سال ۲۰۱۸ آغاز می شود.

 

 


گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : drweb  در تاریخ : 22-09-1396, 17:40   بازدیدها : 627   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .