آموزش طراحی سایت امنيت اطلاعات و شبكه هاي اجتماعي » باشگاه امنیت اطلاعات دکتروب | آنتی ویروس دکتر وب

ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

هشدار به کاربران تلگرامی

کارشناسان امنیت اطلاعات، بدافزار قدرتمند جدیدی به نام " HeroRat" را کشف کرده‌اند که به سرقت فهرست پیام‌ها و مخاطبان و ضبط صدا و تصویر صفحه نمایش از طریق برنامه پیام رسان تلگرام می‌پردازد.

ارز مجازی تلگرام عرضه می‌شود

 رویای «ارزی» آقای تلگرام ! محبوب‌ترین نرم‌افزار پیام‌رسان این روزهای ما، قرار است قدم‌های بزرگی در راه رشد و ورود به عرصه‌های جدید بردارد.  

مراقب نرم افزار مخرب تلیگرام باشید

 نرم‌افزاری جدید به نام «Teligram» به‌عنوان نسخه به‌روز شده پیام‌رسان تلگرام (Telegram) معرفی شده است.

توصیه‌هایی برای جلوگیری از هک تصاویر موبایل

  امروزه با گسترش تجهیزات مدرن باید دقت کرد که استفاده از این گونه امکانات در حین جذابیت دارای مخاطراتی نیز برای استفاده کنندگان است؛

مشکلات امنیتی فیس‌بوک و اینستاگرم و خطر رسانه‌های اجتماعی

    کاربران گوگل کروم که بر روی پیوند کلیک می‌کنند به یک صفحه‌ی جعلی یوتیوب هدایت می‌شوند که باعث می‌شود آن‌ها یک افزونه جعلی کروم را بارگیری کنند. اگر نصب شود، پیوندهای مخرب را به دوستان برخط قربانیان ارسال می‌کند.کروم مرورگری است که مهاجمان آن‌را مورد هدف قرار می‌دهند تا حمله را

نکاتی درباره ی امنیت اکانت های اینستاگرام

 با توجه به اینکه امنیت هیچگاه ۱۰۰ درصد نیست ولی با ذکر چند نکته میتوان تا حدودی امنیت حساب های کاربری خود در شبکه ی اجتماعی محبوب اینستاگرام افزاریش دهیم .  

از بارگذاری تصاویر شخصی در شبکه های اجتماعی خودداری کنید

  رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی در خصوص عدم بارگذاری تصاویر خصوصی در شبکه‌های اجتماعی هشدار داد و گفت: ممکن است افراد بزهکار از تصاویر سوء استفاده نموده و حریم خصوصی شما را دچار خدشه نمایند.    

نتایج جالب از بررسی اطلاعات یک میلیارد حساب کاربری لو رفته

موسسه‌ای در آلمان اطلاعات یک میلیارد حساب کاربری لو رفته را بررسی کرده، که نتایجش جالب می باشد.    

توصیه پلیس فتا به کاربران شبکه های اجتماعی-دوستی‌های مجازی خود را محدود کنند

  رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا در خصوص دوستی‌های مجازی گفت: متاسفانه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به هر درخواست دوستی پاسخ مثبت می دهند.

هشدار نیروی هوایی آمریکا در مورد خطر شبکه‌های اجتماعی

    بسیاری از افراد ممکن است به دلیل استفاده از شبکه‌های اجتماعی از کار اخراج شوند و شغل خود را از دست بدهند، اما نیروی هوایی آمریکا هشدار داده است که استفاده نظامیان از شبکه‌های اجتماعی، تنها به خود آنها آسیب نمی‌رساند و ممکن است منجر به نابودی ناوگان‌های آمریکا شود...