آموزش طراحی سایت چگونه جلو دزدی ارز دیجیتال از طریق سیستم خود را بگیریم

ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » » چگونه جلو دزدی ارز دیجیتال از طریق سیستم خود را بگیریم
چگونه جلو دزدی ارز دیجیتال از طریق سیستم خود را بگیریم

 

چگونه جلو دزدی ارز دیجیتال از طریق سیستم خود را بگیریم

 

چگونه جلو دزدی ارز دیجیتال از طریق سیستم خود را بگیریم:
 ابتدا فرض کنید که روی سیستم شما برنامه‌های مخرب استخراج ارز دیجیتال نصب نشده باشد و تنها مشکل وب سایت‌هایی باشند که اقدام به دزدی ارز دیجیتال می‌کنند؛ برای جلوگیری از اقدامات این‌گونه وب سایت‌ها راه‌حل‌هایی وجود دارد که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم.
 
 1- غیرفعال کردن جاوا اسکریپت در سایت‌های خاص :

اگر حس می‌کنید که وب سایتی بدون اجازه شما از سخت‌افزار سیستمتان برای استخراج ارز دیجیتال استفاده می‌کند به‌سادگی می‌توانید جاوا اسکریپت‌های آن وب سایت را بلاک کنید.

اگرچه غیرفعال کردن جاوا اسکریپت در سایت‌ها روشی است که جلو دزدی ارز دیجیتال را می‌گیرد اما با این روش دسترسی به بسیاری از وب سایت‌ها همچون فیس‌بوک به طور کلی قطع می‌شود.

 

2- بلاک کردن استخراج‌کننده‌ها:

اگر نمی‌خواهید از ad blockerها استفاده کنید و یا فقط می‌خواهید جلو استخراج ارز دیجیتال را بگیرید راه‌حل بهتر افزونه‌های در دسترس برای هر مرورگر است. برای نمونه برخی از بهترین افزونه‌های مناسب برای جلوگیری از دزدی ارز دیجیتال عبارت‌اند از:
1- No coin: کروم، فایرفاکس، اپرا
2- minerBlock: کروم، فایرفاکس، اپرا
3- Anti Miner: کروم
4-Coin-Hive blocker: کروم
این افزونه‌ها دامنه‌های ناشناخته و اسکریپت‌های استخراج ارز دیجیتال را در لیست سیاه قرار می‌دهد و این لیست به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود. از طرف دیگر شما می‌توانید لیست سایت‌هایی که به آن‌ها اطمینان دارید را در لیست سفید قرار دهید تا این افزونه‌ها مانع کار این وب سایت‌ها نشوند.

 

 3- نرم‌افزارهای ضد بدافزار:

 

 اگرچه هنوز بسیاری از مرورگرها راه‌حلی برای بلاک کردن دزدی ارز دیجیتال در نظر نگرفته‌اند و یا حداقل به صورت پیش‌فرض این گزینه در آن‌ها فعال نیست، بسیاری از نرم‌افزارهای ضد بدافزار قابلیتی برای بلاک کردن این دست فعالیت‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از جمله معروف‌ترین این نرم‌افزارها به Malwarebytes می‌توان اشاره کرد که این قابلیت را در نسخه پولی خود ارائه می‌دهد.

 

 4- استفاده از مرورگر امن:

 

 حدوداً یک و نیم از عرضه نسخه 50 مرورگر اپرا می‌گذرد که دقیقاً با همین هدف جلوگیری از دزدی ارز دیجیتال عرضه شده است که علاوه بر این قابلیت‌های بسیار دیگری را هم ارائه می‌کند. با این اوصاف امتحان این نسخه از مرورگر اپرا خالی از لطف نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : drweb  در تاریخ : 3-07-1397, 11:26   بازدیدها : 386   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .