آموزش طراحی سایت پیش از نصب اپلیکیشن و بازی بر روی تجهیزات هوشمند‌، عملکرد آنها را بررسی کنید‌ » باشگاه امنیت اطلاعات دکتروب | آنتی ویروس دکتر وب

ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » پیش از نصب اپلیکیشن و بازی بر روی تجهیزات هوشمند‌، عملکرد آنها را بررسی کنید‌
پیش از نصب اپلیکیشن و بازی بر روی تجهیزات هوشمند‌، عملکرد آنها را بررسی کنید‌

پیش از نصب اپلیکیشن و بازی بر روی تجهیزات هوشمند‌، عملکرد آنها را بررسی کنید‌

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی در خصوص عدم نصب هر اپلیکیشن و بازی بر روی تجهیزات هوشمند هشدار داد‌ و گفت: کاربران می‌بایست قبل از نصب برنامه و بازی‌ها عملکرد آنها را از طریق نرم افزار و سایت‌های آنالیزگر مورد بررسی قرار دهند.

 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرگرد مصطفی نوروزی در مصاحبه رادیویی با برنامه ایستگاه جوانی گفت: هموطنان می‌بایست قبل از نصب اپلیکیشن و بازی بر روی تجهیزات هوشمند‌، عملکرد آنها را بررسی نمایند.

وی افزود: افراد می‌توانند با نوشتن کلید واژه‌هایی تحت عناوین ‌ apk analyzer، apk malware analysis  در موتورهای جستجو به نرم‌افزارها و سایت‌های مفید آنالیزگر دسترسی پیدا کرده و فایل نصبی برنامه یا بازی را در آنها قرار دهند تا اطلاعات جامع و کاملی در اختیارشان قرارگیرد.

رئیس پلیس فتا استان مرکزی در ادامه افزود‌: اخیراً پرونده‌ای به این پلیس واصل گردیده که فرد کلاهبردار در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی اقدام به درج آگهی با عناوین خرید خودرو ‌و ... نموده و از افراد می‌خواهد مبالغی را به عنوان پیش خرید یا بیعانه بپردازند تا از این طریق اقدام به کلاهبرداری نماید.

سرگرد نوروزی در پایان گفت:‌ با عنایت به وقوع این چنین کلاهبرداری‌هایی از هموطنان عزیزمان خواهشمندیم فریب اینگونه موارد را نخورده و در صورت مواجهه به آنها پاسخی نداده و موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی جهت پیگیری گزارش کنند.
 البته شما میتوانید با استفاده از راهکار های امنیتی دکتر وب( شامل: آنتی ویروس اندروید , آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس رایگان تلگرام و... میباشد) , امنیت خودتان را افزایش بدهید.
 
منبع : CyberPolice

گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : mrpr  در تاریخ : 8-10-1395, 12:55   بازدیدها : 2248   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .